Один із гострих кутів прямогуктного оригутника дорівнює 47 градусів. знайди другий гострий кут ​


Ответы на вопрос

Отвечает Алыклычев Хаджик.

Ответ:

Объяснение:

Cума острих кутов прямокутного трикутнику дорiвнюе 90 градусiв. Нехай невiдомий кут буде x.

Тодi запишемо рiвняня:

x + 47 = 90

Вирiшуемо це рiвняня:

x = 90 - 47 = 43 градуса

Завдання вирiшено