Знайти площу прямокутника якщо його сторони дорівнюють 24 см и 36,8 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Дарья.

Ответ:

24*36,8=883,2см²

Объяснение:

S=a*b

a=24см

b=36,8 см

Отвечает Болотова Анна.

Ответ:

883.2

Объяснение:

S=a×b

S=24×36,8=883.2