Знайти площу рівнобедреного трикутника якщо відомо : бічна сторона 17 см , висота 15 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Гобузова Виктория.

Ответ:

S =1/2ah

Объяснение:

1/2a =√(17^2-15^2) = √(289-225) = √64 = 8 По теореме Пифагора!

S = 8· 15 = 120