Два кути трикутника відносяться як 3 : 4, а зовнішній кут третього кута дорівнює 140°. Знайдіть

кути трикутника. ЕС = 8 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жаманқұлова Нұргүл.

Ответ:

60°,40°,60°

Объяснение:

зовнішній кут дорівнює сумі двох несуміжних з ним кутів

3х+4х=140

7х= 140

х=20

перший кут 3*20=60°

третій кут 4*20=80°

сума кутів трикутника 180°

другий кут 180-80-60=40°