Знайти гострі кути прямокутного трикутника якщо вони відносяться як 9:6 срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Король Лена.

Объяснение:

9x+6x=90

15x=90

x=90÷15

x=6

1-ий кут: 9*6=54°

2-ий кут 6*6=36°