Перимитер рівнобедриного трикутника дорівнює 40см.Основа на 8см менша від бічної сторони.знайдіть

сторони трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Мурашко Владик.

Ответ:

16,16,8

Объяснение:

Нехай основа =х, то бічна сторона =х+8

P трик. =40

Маємо рівняння:

х+х+8+х+8=40

3х=40-16

3х=24

х=24:3

х=8,х+8=16

Відповідь:основа=8,бічні=16;16