Знайдіть площу сегмента круга радіуса 9 см, що відповідає центральному куту 120°.


Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.

Ответ:

84 6/7

Объяснение:

9*9*(22/7)/360*120=594/7=84 6/7