у прямокутному трикутнику АВС відомо що кут С дорівнює 90°, кут А дорівнює 60° АС =9 см знайдіть

гіпотенузу АВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисунов Артём.

Ответ:

18 cм

Объяснение:

∠С=90-60=30°

АС=1/2 АВ за властивістю катета, що лежить навпроти кута 30°

АВ=2АС=9*2=18 см.