Знайдіть площу рівностороньго трикутника, якщо його сторона дорівнює 4 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Виктория.

Ответ:

 \frac{ \sqrt{3} }{4}  \times  {4}^{2}  = 4 \sqrt{ 3 }  = 6.98