Знайдіть кути трикутника, якщо вони відносяться як 2:6:1​


Ответы на вопрос

Отвечает Козырев Егор.

Відповідь:

40°, 120°, 20°

Пояснення:

Нехай х-спільна міра, сума кутів трикутника завжди =180°

2х+6х+1х=180

9х=180

х=180/9

х=20 - спільна міра

Кут 1 = 2*20=40°

Кут 2=6*20=120°

Кут 3=1*20=20°

Отвечает Селезнев Егор.

Ответ:

Кути трикутника: 20°, 40°, 120°

Объяснение:

Сума всіх кутів трикутника 180°

Складемо рівняння:

2x+6x+x=180

9x=180

x=180/9

x=20

2x=40

6x=120