СРОНОООО ДАЮ 100 БАЛЛОВ Знайдіть діагоналі ромба зі стороною 6 і гострим кутом α.


Ответы на вопрос

Отвечает Аспедников Макс.

Ответ:

D = 6\sqrt{2+2cos\alpha } - більша діагональ

d = 6\sqrt{2-2cos\alpha } - меньша діагональ

Объяснение:

за формулами ромба:

D = a\sqrt{2+2cos\alpha }

d = a\sqrt{2-2cos\alpha }

a - сторона ромба