Бічна сторона рівнобедреного трикутника у 3 рази більша за основу і на 16 см менша від периметра

трикутника. Знайдіть сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Криштоп Дмитрий.

Объяснение:

AB=BC

Нехай, АС=х, тоді AB= 3х

3x+x=16

4x = 16

x=4

P=12+12 + 4 = 28

Перевірено

P-AB=16

28-12=16

Отже, АВ=ВС=12см, АС = 4 см

Відповідь: 12 см, 12 см, 4см