Друзья очень срочно даю 50б Сторони основи похилої трикутної призми дорівнюють 1,7 дм. 2,8 дм і

3,9 дм. Одназ вершин верхньої основи віддалена віл кожної сторони нижньої основи на 1,3 дм. Знайдіть об' єм призми

Ответы на вопрос

Отвечает На Миша.

Ответ:

Vприз=0,65√4,2

Объяснение:

Как понял условие

Дано:. АВСА1В1С1-призма

а=1,7; в=2,8; с=3,9

h=1,3

V=?

Решение: Vприз,=Sосн*h

Sосн=√[р(р-а)(р-в)(р-с)]

р=(а+в+с)/2

р=(1,7+2,8+3,9)/2=4,2

Sосн=√[(4,2-1,7)(4,2-2,8)(4,2-3,9)]

Sосн=√[2,5*1,4*0,3]=0,5√4,2

Vприз= 0,5√4,2*1,3=0,65√4,2