Знайдіть координати точок перетину кола (x – 1)2 + (у – 3)2 = 2 з прямою х = 2


Ответы на вопрос

Отвечает Поршнев Роман.

Объяснение:

(x-1)^2+(y-3)^2=2\ \ \ \ x=2\\(2-1)^2+(y-3)^2=2\\1^2+(y-3)^2=2\\1+(y-3)^2=2\\(y-3)^2=1\\\left \{ {{y-3=-1} \atop {y-3=1}} \right. \ \ \ \ \ \left \{ {{y_1=2} \atop {y_2=4}} \right. .

Ответ: (2;2)    (2;4).