ПОМОГИТЕ!ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНО Один із зовнішніх кутів рівнобедреного трикутника дорівнює 40

градусів.Знайдіть внутрішні кути цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Василина.

Відповідь:

140, 20, 20

Пояснення:

Якщо, зовнішній  =40, то внутрішній  = 180-40=140 (як суміжні).  Сума кутів трикутника =180градусів. В рівнобедреному трикутнику кути при основі рівні. Значить  (180-140):2 = 20 градусів.