Скільки сторін має опуклий многокутник, якщо сума внутрішніх та зовнішніх кутів дорівнює 1080?​


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

8 сторін

Объяснение:

180⁰(n-2)=1080⁰

180n-360=1080

180n=360+1080

180n=1440

n=1440:180

n=8