скільки сторін має опуклий многокутник якщо сума всіх його внутрішніх і всіх зовнішніх кутів

дорівнює 2520°?

Ответы на вопрос

Отвечает Очнев Никита.
Сума зовнішніх кутів будь-якого многокутника - 360°
1)2520-360=2160
2)Сума внутрішніх кутів опуклого многокутника знаходиться за формулою s=180°(n-2)
3)S=2160
S=180(n-2)
180(n-2)=2160
18(n-2)=216
18n-36=216
18n=216+36
18n=252
n=14
Відповідь: 14 сторін має опуклий многокутник