Діаметр кола з центром у точці о дорівнює 8 см. Знайдіть периметр трикутника MON, якщо хорда MN

дорівнює 6 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Скибина Анастасия.

Ответ:

14см

Объяснение:

R=D/2=8/2=4 см радиус

ОМ=ОN=R=4см

МN=6см

Р(∆МОN)=OM+ON+MN=4+4+6=14см