Знайдіть суміжні кути,якщо їх градусні міри відносяться як 2:7


Ответы на вопрос

Отвечает Борченко Милана.

Ответ:

Нехай 2 буде 2х, а 7 7х

2х+7x=180

9x=180

x=180:9

x=20

2x=40

7x=140

Отвечает Тарасенко Степан.

Ответ:

40°, 140°

Объяснение:

Сума суміжних кутів 180°

Складемо рівняння:

2x+7x=180

9x=180

x=180/9

x=20

2x=40

7x=140