Кут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 30°, а його площа — 25 см². Знайдіть бічні

сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Никита.

S = 1/2 a•b•sinγ = 1/2a²sinγ

S = 25 см²

1/2a²sin30° = 25

1/4a² = 25

a² = 25•4

a² = 100

a = 10

a = b = 10(см)

Відповідь: 10 см.