ABCD прямокутна трапеція. BM її висота DM =3 см MC= 7см AD=6см. Знайдіть площу трапеції. Помогите

пж быстрее!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Олька.

Ответ:

9√10 см²

Объяснение:

ВС=МD=3 см

СD=√(МС²-МD²)=√(49-9)=√40=2√10 cм

S=(AD+BC):2*CD=(6+3):2*2√10=9√10 см²