Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 40 см. Знайти сторони трикутника, якщо його бічна

сторона в 2 рази більша за основу.

Ответы на вопрос

Отвечает Яушев Никита.

Ответ:

Дано: ΔABC (AC=BC), PΔ= 40 см.

Знайти: AB,BC, AC.

AC=BC=16 см.

AB= 8 см.

 Объяснение:

Нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді AC=BC=2x, AB=x. PΔ=40 см.

Маємо рівняння: 2x+2x+x=40;    AC=BC= 2 · 8= 16 (см);

                              5x=40;               AB= 8 (см).

                              x=8 (см).