У трикутнику ABC AB = 8 см, ВС = 3√2 см, кут B 45 градусів, Знайдіть йогоплощу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гридина Света.

Объяснение:

S=1/2*a*b*sin(a;b)

S=1/2*8*4√3*sin45°,

S=1/2*8*4√3*(√2/2) =8√6(см^2)