Сторона основи правильної чотирикутної піраміди дорівнює 6 см, апофема – 7 см. Визначте площу

повної поверхні цієї піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Егор.

Ответ:

120см²

Объяснение:

Дано:

SABCD- пирамида

ABCD- квадрат

SK=7см

АВ=ВС=СD=AD=6см

Sпол=?

Решение

Sбок=1/2*Росн*SK

Pосн=4*АВ=4*6=24 см.

Sбок=1/2*24*7=84 см² площадь боковой поверхности пирамиды.

Sосн=АВ²=6²=36 см²

Sпол=Sбок+Sосн=84+36=120 см²