Як зміниться площа прямокутника, якщо одну із його сторін збільшити у 4 разів, а другу зменшити у 4

рази ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стогов Алексей.

Відповідь:

Площа прямокутника не зміниться.

Пояснення:

Площа прямокутника дорівнює

S = a × b

Збільшимо а у 4 рази, а в зменьшимо у 4 рази.

а1 = а × 4

в1 = в / 4

S1 = a1 × b1 = a × 4 × b / 4 = a × b × 4 / 4 = a × b = S