Площа паралелограма ABKD дорівнює 108 см², а одна з його сторін дорівнює 27 см. Знайти висоту,

проведену до цієї сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Насонова София.

ВМ - висота.

S = AD × BM

108 = 27 × ВМ

ВМ = 108 : 27 = 4 (см)