Сума двоих кутів утворених при перетині двох прямих =60° знайдіть ці кути . Можно пожалуйста с

объяснением

Ответы на вопрос

Отвечает Омельянец Стёпа.

Ответ:

Нехай вертикальні кути х°

їх сума х+х=2х°

Суміжний кут 180°-х°

складемо рівняння

2х-(180-х)=60

2х-180+х=60

3х=60+180

3х=240

х=80° - вертикальні кути

сума двох вертикальних кутів 80°+80°=160°

Суміжний кут 180°-80°=100°

Відповідь: кути 80°, 80°, 100°, 100°