ABCD-паралелограм, O(4;7)-точка перетину його діагоналей.Знайдіть координати вершин C і D, якщо

відомо координати вершин A(-2;5) і B(3;-4)​

Ответы на вопрос

Отвечает Савичева Катя.

А(-2; 5) ,С(х;у) . О-середина АВ ,О(4;7)

х(О)= ( х(А)+х(В) )/2 ⇒ х(С)= 2* х(О)-х(А) ), х(С)= 2*4+2= 10;

у(О)= ( у(А)+у(В) )/2 ⇒ у(С)= 2* у(О)-у(А) ), у(С)= 2*7+5= 19; С(10;19)

В(3; -4) ,D(х;у) . О-середина АВ ,О(4;7)

х(О)= ( х(D)+х(В) )/2 ⇒ х(D)= 2* х(О)-х(А) ), х(С)= 2*4+3= 11;

у(О)= ( у(D)+у(В) )/2 ⇒ у(D)= 2* у(О)-у(А) ), у(С)= 2*7-4= 10; D (11;10)