Знайдіть довжину відрізка BC, якщо B (3;-2;1) і C (3;1;5)


Ответы на вопрос

Отвечает Гагарин Васик.

Відповідь:

BC = 5

Пояснення:

BC = \sqrt{(3-3)^{2} + (1-(-2))^{2} +(5-1)x^{2} } = \sqrt{0 + 3^{2} + 4^{2} } = \sqrt{25} = 5