визначте взаємне розміщення двох кіл радіусів 2 см і 3 см якщо відстань між їх центрами дорівнює: 1

см​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюхов Тимур.

Ответ:

Внутрішній дотик.

Объяснение:

ОО1=R-r

OO1=3-2=1 відстань між центрами при внутрішньому дотику.