СРОЧНО!!!!!Знайти довжину відрізка AB і координати його середини, якщо A(4;-5) і В(-3;1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Турсынбай Бауыржан.

Ответ:

Длина вектора  ≈ 9 см

Объяснение:

AB = {Bx - Ax; By - Ay} = {-3 - 4; 1 - (-5)} = {-7; 6}

AB = {-7; 6}

Длина вектора

 a = √ax2 + ay2 = √(-7)2 + 62 = √49 + 36 = √85 ≈ 9 см