У прямокутному трикутнику гипотенуза доривнюе 13 см а один з катетив 12 см. Знайдить периметр

треугольника​

Ответы на вопрос

Отвечает Усков Андрей.

Відповідь:

30 см.

Пояснення:

За теоремою Піфагора квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів. Тому квадрат катета дорівнюватиме різниці квадрату гіпоненузи та квадрату відомого катета. Невідомий катет: √(13²-12²)=√(169-144)=√25=5 (см). Тоді периметр трикутника складає 13+12+5=30 (см).