У трикутнику авс вс=13см ас=21см, cos≤C=5/13. 1.знайдіть (у см) периметр трикутника авс2.

Знайдіть cos‹А

Ответы на вопрос

Отвечает Волошенко Женя.

Ответ:

P(∆ABC)=54см

cos<A=0,8

Объяснение:

Теорема косинусов

АВ=√(АС²+ВС²-2*АС*ВС*cos

=√(13²+21²-2*13*21*5/13)=√(169+441-210)=

=√400=20см.

Р(АВС)=АВ+ВС+АС=20+21+13=54см.

р=(АВ+ВС+АС)/2=56/2=27см.

S(∆ABC)=√(p(p-a)(p-b)(p-c))=

=√(27(27-21)(27-20)(27-13))=√(27*6*7*14)=

=√15876=126см².

S(∆ABC)=1/2*CK*AB

CK=2*S(∆ABC)/AB=2*126/20=252/20=

=12,6см

Теорема Пифагора.

КА=√(СА²-СК²)=√(21²-12,6²)=√(441-158,76)=

=√282,24=16,8

cos<A=KA/CA=16,8/21=0,8