Один із суміжних кутів на 28° менший від другого. Знайти ці кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Елизавета.

Ответ:Смежный угол равен 180 градусов

<1=(180-28):2=76 градусов

<2=76+28=104 градуса

Объяснение:

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

104°    76°

Объяснение:

Сума суміжних кутів становить 180°. Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=х-28°.

х+х-28=180

2х=208

х=104

∠1=104°.   ∠2=76°