знайти кут pok якщо кут pom дорівнює 138 градусів кут mok у 5 разів менший за кут kop точка k

внутрішня точка кута pom

Ответы на вопрос

Отвечает Головатенко Кирилл.

Ответ:

115°

Объяснение:

Нехай ∠МОК=х°,  ∠РОК=5х°, тоді

х+5х=138

6х=138

х=23

∠МОК=23°,  ∠РОК=23*5=115°