Знайдіть кути чотирикутника, якщо вони пропорційні числам 2,3,10 і 21 чи є цей чотирикутник опуклим?


Ответы на вопрос

Отвечает Гуменная Варвара.

Дано: ABCD- чотирикутник

A B C D = 2 3 10 21

Довести: ABCD -опуклий?

Объяснение:

Нехай A=2х B=3х C= 10х  D= 21х , сума усіх кутів читирикутника = 360 градусів. Маємо рівняння:

2х+3х+10х+21х=360

36х=360

х=10

2*10=20° кут А

3*10=30° кут В

10*10=100° кут С

21*10=210° кут D

чотирикутник неопуклий , тому що кут D більше за 180 градусів