Знайдіть невідому сторону трикутника якщо його сторони дорівнюють 5 і 16 см а кут між ними 120


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Ксюша.

Відповідь:

S=1/2*5*16*sin120

sin120=sin(180-60)=sin60

S=1/2*5*16*корінь3/2=20корінь3cм квадратних

х квадрат=5 квадрат+16 квадрат - 2*5*16

cos120=cos(180-60)cos60

S=1/2*5*16*корінь3/2=20корінь3cм квадратних

х квадрат=5 квадрат+16 квадрат *корінь3/2=153корінь3

х квадрат=5 квадрат+16 квадрат -2*5*16(-1/2)

х квадрат=361

х=19-невідома сторона АС

Пояснення: