На сторонах АD i ВС прямокутника ABCD позначені точки К і N так що AK=AB=BN.доведіть що AN

пемпердекулярен BK

Ответы на вопрос

Отвечает Huseynov Kamil.

Ответ:

Так як  MD = CD , то трикутник MDC - рівнобедрений прямокутник і має кути по 45 градусів. Маєсо, що кут між діагоналею і стороной АВ 45градусів. Тоді кут між діагоналями (позначимо через α) буде:

\alpha =90а-45а=45аα=90а−45а=45а

Отже, кут між діагоналями дорівнює 45 градусів.

Відповідь: 45градусів.