№ 1Периметр прямокутника дорівнює 40 см, а одна сторона на 4 см більша за другу. Знайдіть сторони

прямокутника.№2Чи правильне твердження "Існує ромб, що є прямокутником"?№3У чотирикутнику АВСД кут 1=2, кут 3=4 Доведіть що АВСД паралелограм.№4У прямокутнику АВСД діагоналі АС і ВД перетинаються в точці О, кут АОД = 120 градусів знайдіть кут АСД№5У квадраті АВСД АЕ = СК. Доведіть, що ВЕДК - ромб№6Доведіть, що якщо послідовно зєднати середини сторін ромба, то вийде прямокутник

Ответы на вопрос

Отвечает Костина Соня.
№1
Пусть одна сторона (Х), тогда вторая сторона (Х+4).P=(Х+Х+4)*2=40
.Теперь решаем уравнение.
2х+2х+8=40
4х=32
х=8(см)
1)8+4=12(см)