Допоможіть срочно нужно. Знайдіть сторону трикутника, якщо дві інші його сторони дорівнюють √2 см

та 1 см і утворюють кут 45° А 1 см Б √2 см В √3 см Г 2 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Зумбряну Себастьян.

Ответ:

А 1 см

Объяснение:

с²=а²+в²-2ав cos45°=2+1-2*√2*1*√2/2=1

c=√1=1 см