Знайдіть кути ромба, якщо його сторона утворює з діагоналями кути, що відносяться як 3:7.


Ответы на вопрос

Отвечает Sikan Daria.

54° 54° 126° 126°

Объяснение:

Дiагоналi дiлять ромб на 4 прямокутних трикутника.

Сума гострих кутiв прямокутного трикутника.

Сума гострих кутiв прямоугольного трикутника становить 90°

отже 3х+7х=90; 10х=90; х=9.

3х=27°; 7х=63°

Гострi кути ромба по 27*2=54°

Тупi кути ромба по 63*2=126°.

Вот ответ.