Знайти кути що утворилися при перетині 2 прямих , якщо а)сумма трьох із цих кутів 300° б)сума

трьох із цих кутів більша за суму двох із цих кутів на 60​

Ответы на вопрос

Отвечает Шавель Дмитрий.

Відповідь:

Пояснення:

При перетині прямих утворюється пара суміжних кутів

Нехай одна пара рівна х°, інша у°

Тоді

а) х+у=180 та х+2у=300

у=120°, тоді х=60°

б) розглянемо різні варіанти "суму двох із цих", або два однакових, або різних кутів

х+2у=2х+60 та х+у=180

3у=240 у

у=80°, х=100°

Або

х+2у=2у+60 та х+у=180

х=60° у=120°

Або

х+2у=х+у+60 та х+у=180

у=60°, х=120°