Даю 30балів Чи можна вписати коло в чотирикутник, чотири послідовні сторони якого дорівнюють: а)

5 см, 7 см, 8 см і 6 см; б) 9 см, 9 см, 11 см і 12 см; в) 10 см, 13 см, 16 см і 13 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Nikolaev Stepan.

Ответ:

а) и в)

Объяснение:

Сумма противоположных сторон одинаковая

а) 5+8=7+6

б) 9+11≠9+12

в) 10+16=13+13