Площа трикутника ABC дорівнює 332 см?. Чому дорівнює сторона AB, якщо ВС=142 см, В=1500-​


Ответы на вопрос

Отвечает Рождайкин Артём.

Ответ:

9цел3/7 см

Объяснение:

S=1/2*AB*BC*sin<B

sin150°=1/2

33√2=1/2*14√2*BC*1/2

BC=4*33√2/14√2

BC=132√2/14√2

BC=9цел3/7