Дано точки А (3; -2) і В (-1; 0). Знайдіть довжину відрізка АВ і координати його середини.


Ответы на вопрос

Отвечает Dorogina Kira.

Ответ:

Объяснение:

AB=√((-1-3)²+(0-(-2))²)=√((-4)²+(-2)²)=√(16+4)=

=√20=2√5.

т.О(Хо;Уо) - середина отрезка АВ.

О=(А+В)/2

Хо=(Ха+Хв)/2=(3-1)/2=2/2=1

Уо=(Уа+Ув)/2=(0-2)/2=-1

О(1;-1)