Площа бічної поверхні чотирикутної піраміди дорівнює 96 см ^2 а апофема дорівнює 6 см. Знайдіть

площу повної поверхні піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Маленкович Елизавета.

Ответ:

160см²

Объяснение:

Sбок=1/2*Росн*L, где L- апофема пирамиды.

Росн=2*Sбок/L=2*96/6=192/6=32см.

Росн=4а, где а- сторона квадрата.

а=Росн/4=32/4=8см.

Sосн=а²=8²=64см²

Sпол=Sбок+Sосн=96+64=160см²