Площа бічної поверхні правильної чотирикутної піраміди дорівнює 60см², а апофема піраміди 5 см.

Знайдіть площу повної поверхні піраміди. Даю багато балів!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Киласония Сергей.

Ответ:

96см²

Объяснение:

Sбок=60см²

SK=5cм - апофема.

Sбок=1/2*4*SK*BC; →

ВС=Sбок/(2*SK)=60/(2*5)=60/10=6см сторона квадрата.

Sосн=ВС²=6²=36см²

Sпол=Sосн+Sбок=36+60=96см²