Діагональ трапеції ділять її середню лінію на 2 відрізки, один з яких а 2 рази більший від другого.

знайдіть основи трапеції, якщо її середня лінія 21 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Щеповалова Маша.

Ответ:

a=14 см

Объяснение:

m=0.5(a+b)

b=2a

m=0.5(a+2a)=0.5*3a=1.5a

21=1.5a

a=21/1.5=14 см