Периметр прямокутника дорівнює 32 см. Знайдіть його сторони якщо одна з них на 3см більша за другу.

Срочно!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусева Мия.

Ответ: P=(a+b)2,a=x+3; b=x

P=2(x+3+x)=2x+6+2x=4x+6; 4x+6=32,x=32-6;

4x=26,x=26/4,x=6,5,x+3=6,5+3=9,5;a=9,5,b=6,5