Знайти площу паралелограма, сторони якого дорівнюють 6 см і 8 см, а один з кутів 150 0.


Ответы на вопрос

Отвечает Улитин Никита.

Ответ:

S=24 см^2

Объяснение:

Площа паралелограма:

S=a*b*sin(150)=6*8*sin(150)=6*8*1/2=24 см^2